Wolisz rent-a-guidepo angielsku? Następnie przejdź do www.rent-a-guide.com
Nie pokazuj mi tego listu ponownie

Popularne zajęcia i wycieczki po okolicy Austria

Miejsca docelowe i miejsca, w których można się zainteresować Austria

Zabytki w Austria

Najlepsze wycieczki, atrakcje i bilety na imprezy kulturalne w mieście Austria

Wskazówki dla podróżnych Austria

Austria

Kraj urlopowy z czystymi górskimi jeziorami, pięknymi krajobrazami i najlepszymi kawiarniami na świecie.

Wysokie szczyty z panoramicznymi widokami i czystymi jeziorami, idealne regiony turystyczne i winiarskie, alpejskie łąki jak w książce obrazkowej i stolica Wiedeń, która zachwyca każdego gościa swoim urokiem i nadal oferuje najlepsze kawiarnie na świecie. Nic dziwnego, że co roku ponad 30 milionów urlopowiczów spędza swoje wakacje w Austrii. Austria jest jednym z najbardziej popularnych miejsc urlopowych ze względu na szeroką gamę ofert i piękne krajobrazy. Liczba ludności Austrii wynosi 8,5 miliona. Ponad 1,7 miliona mieszkańców mieszka w stolicy Wiednia. W 2012 roku zostało ono uznane za najbardziej zamożne miasto na świecie.

Stolica cesarska słynie z zabytków i budynków. Wycieczki po mieście, wycieczki rowerowe lub zwiedzanie z lokalnymi przewodnikami zapewniają wyjątkowe spojrzenie na fakty historyczne, ciekawostki regionalne i szczególne cechy kraju. Również miasto Salzburg ma do zaoferowania kilka interesujących i wartych zobaczenia miejsc. Wybierz się na kulig do Ramsau, podziwiaj imponujący, bajkowy zimowy krajobraz i odkryj Austrię na własną rękę

W wyniku historii Austrii, na tradycyjną kuchnię austriacką wpłynęły przede wszystkim sztuki kulinarne Węgier, Czech, Włoch i Francji. Kraj ten oferuje typowe, znane na całym świecie potrawy: sznycel wiedeński, smażony kurczak, pieczony kurczak, gulasz oraz dania rybne, takie jak karp i pstrąg. Światową sławę zyskały również takie desery, jak ciasto Sacher, strudel jabłkowy i Kaiserschmarn. Tradycyjnie uprawiane odmiany kawy tworzą asortyment kawiarni, które dziś można znaleźć w całej Austrii, na wzór kawiarni wiedeńskiej. Wieczorem, nocne sowy mogą świętować początek nocy przy chłodnym piwie w jednym z wielu browarów i cieszyć się przyjemną i otwartą gościnnością Austriaków.

Austria jest przyjaznym dla rodzin miejscem wypoczynku, które obiecuje dużo relaksu, ale ma też wiele do zaoferowania pod względem aktywności i kampanii.