Wolisz rent-a-guidepo angielsku? Następnie przejdź do www.rent-a-guide.com
Nie pokazuj mi tego listu ponownie

Popularne zajęcia i wycieczki po okolicy USA

Miejsca docelowe i miejsca, w których można się zainteresować USA

Zabytki w USA

Najlepsze wycieczki, atrakcje i bilety na imprezy kulturalne w mieście USA

Podróż przygodowa USA

Wskazówki dla podróżnych USA

USA

"Większy, dalej, szybciej", tak można by opisać USA tylko w trzech krótkich słowach. Z ponad 50 państwami i ponad 300 milionami mieszkańców, jest trzecim co do wielkości państwem na świecie. Ziemia o tysiącach możliwości i nieskończonej rozległości, w ostatnich latach rozwinęła się coraz bardziej w jeden z najpopularniejszych celów podróży na świecie. Miasta takie jak Nowy Jork, Houston, Miami, Los Angeles i Las Vegas oferują podróżnym wiele możliwości odkrycia dżungli miejskiej na własną rękę lub skorzystania z setek ofert wycieczek miejskich i wszelkiego rodzaju wycieczek.

Na przykład, jeśli jesteś w Los Angeles i chcesz podążać śladami gwiazd i gwiazdek, najlepiej jest zarezerwować całodniową lub półdniową wycieczkę po mieście, podczas której możesz podziwiać i fotografować nie tylko słynny hollywoodzki znak i Spacer Sławy, ale także wiele innych zabytków miasta. Po przyjeździe do pięknej Kalifornii, warto również odwiedzić wyjątkową metropolię San Francisco. Znana na całym świecie i polecana dla każdego gościa jest przejażdżka zabytkowymi kolejkami linowymi, które wiją się po pagórkowatych ulicach San Francisco od ponad 140 lat. Nawet żeglarska wycieczka po Zatoce San Francisco to przygoda, której nie można przegapić.

Po przeciwnej stronie kraju znajdują się miasta Waszyngton, Boston i Nowy Jork. Charakteryzujące się dziełami architektury i imponującymi panoramami, są idealnym miejscem na wszelkiego rodzaju wycieczki: indywidualne zwiedzanie miasta lub prowadzone przez lokalnych przewodników, wycieczki na wybrzeże, czy też zwiedzanie najstarszych i najważniejszych uniwersytetów w kraju. Istnieje również możliwość odbycia kilkudniowych wycieczek, które oprócz zwiedzania ważnych miast oferują dostęp do atrakcji kulturalnych, takich jak wizyta w Kraju Amiszów w Pensylwanii.