Wolisz rent-a-guidepo angielsku? Następnie przejdź do www.rent-a-guide.com
Nie pokazuj mi tego listu ponownie

Popularne zajęcia i wycieczki po okolicy Włochy

Miejsca docelowe i miejsca, w których można się zainteresować Włochy

Zabytki w Włochy

Najlepsze wycieczki, atrakcje i bilety na imprezy kulturalne w mieście Włochy

Wskazówki dla podróżnych Włochy

Włochy

Włochy - ulubiony cel podróży Niemców przekonuje turystów z całego świata swoją imponującą różnorodnością. Około 8500 km wybrzeża Morza Śródziemnego zaprasza na pobyt, Alpy w północnych Włoszech oferują zapierające dech w piersiach tło dla wycieczek pieszych lub szybkich zjazdów na nartach, a w miastach Wenecji, Rzymu czy Florencji turyści czują prawdziwą włoską atmosferę. Delikatnie pachnące cappuccino na placu zabaw, żelato i przyjazne, hojni Włosi, którzy z uśmiechem witają Cię wszędzie.

Dzięki swojej długiej historii Włochy mają wiele do zaoferowania i są co najmniej tak samo atrakcyjne dla aktywnych wczasowiczów, miłośników sztuki i kultury oraz miłośników wina, jak i dla rodzin i plażowiczów. Dołącz do nas na wycieczce po Wielkim Kanale w tradycyjnym tragecie, najpopularniejszym w Wenecji środku transportu, i dowiedz się o historii gondoli. Odwiedźcie starą stocznię i dowiedzcie się, gdzie lokalni gondolierzy kupują swoje kolorowe buty.

W Rzymie, jeden z naszych lokalnych przewodników zabierze Cię na wycieczkę po starożytnym centrum. Kaplica Sykstyńska, Bazylika św. Piotra czy Watykan to tylko niektóre z atrakcji wartych odkrycia. Przeżyj ciekawą wycieczkę z licznymi anegdotami i wewnętrznymi wskazówkami od naszego przewodnika po mieście, który również umożliwia przejście przez kolejki bez konieczności stania w kolejce.

Jesteś łowcą okazji, uwielbiasz zwiedzać świat na rowerze, czy jesteś entuzjastą kuchni regionalnej Włoch? Następnie spędź dzień w Mediolanie, mieście blasku, i pozwól swojemu osobistemu klientowi zabrać Cię na "plac mody" w Mediolanie. Zabawę dla całej rodziny oferuje wycieczka rowerowa po centrum Florencji, gdzie można połączyć zwiedzanie z radością z ruchu. Nie przegapisz Galerii Uffizi, Piazza della Repubblica czy Palazzo Strozzi.

Włochy kuszą wieloma różnymi atrakcjami i ciekawostkami. Nie spieszcie się i dajcie się ponieść obcemu światu - światu "il bel paese italia": pięknemu krajowi Włoch.