Wolisz rent-a-guidepo angielsku? Następnie przejdź do www.rent-a-guide.com
Nie pokazuj mi tego listu ponownie

Popularne zajęcia i wycieczki po okolicy Hiszpania

Miejsca docelowe i miejsca, w których można się zainteresować Hiszpania

Zabytki w Hiszpania

Najlepsze wycieczki, atrakcje i bilety na imprezy kulturalne w mieście Hiszpania

Wskazówki dla podróżnych Hiszpania

Hiszpania

Hiszpania - kraj wakacyjny ma liczne, znane i popularne regiony, w których co roku wielu gości spędza wakacje.

Hiszpania imponuje pięknym śródziemnomorskim krajobrazem i fragmentami wybrzeża, które częściowo są pozostawione naturze. Costa Brava, Costa Blanca, Costa Dorada, Costa del Azahar i Costa del Sol należą do najbardziej znanych, pięknych i popularnych. Istnieją również piękne wyspy, które zapraszają do relaksu i odkrycia: Majorka, Minorka i Wyspy Kanaryjskie, takie jak Lanzarote, Fuerteventura i Gran Canaria. Ogólnie rzecz biorąc, w Hiszpanii panuje klimat głównie śródziemnomorski. Oznacza to, że zimy są stosunkowo łagodne, a miesiące letnie odpowiednio gorące. Ludność Hiszpanii liczy 39,7 mln osób. Ponad trzy miliony ludzi mieszka w stolicy Madrytu. Madryt jest również siedzibą rodziny królewskiej.

Szczególnie Barcelona i Madryt słyną z zabytków i budynków. Wycieczki po mieście, wycieczki rowerowe lub zwiedzanie miasta z miejscowymi, niemieckojęzycznymi przewodnikami, zapewniają wyjątkowe spojrzenie na fakty historyczne, ciekawostki regionalne i szczególne cechy kraju. Wynajmij skuter na pięknej imprezowej wyspie Ibiza i odkryj centrum i okolice w bardzo indywidualny sposób. Popłyń łódką wzdłuż wybrzeża, popłyń i ponurkuj i pozwól oczarować Hiszpanię.

Jedzenie ma w Hiszpanii szczególne znaczenie: obok kulinarnych przysmaków w centrum uwagi znajdują się zarówno spotkania, jak i wspólne posiłki. Ciesz się śródziemnomorskim jedzeniem przy wyśmienitym winie, a wieczorem doświadczaj uroku i różnorodności Hiszpanii. Później sowy nocne mogą świętować początek nocy, ponieważ nawet po zachodzie słońca trwa ona nadal niesprawdzona. Tańcz w jednym z najlepszych klubów muzycznych na świecie na Ibizie lub baw się do późna w nocy w modnych dyskotekach lub szykownych pubach w Madrycie.

Czy to dla par, singli, rodzin, młodych czy starszych, Hiszpania jest słonecznym i różnorodnym miejscem na wakacje.