Wolisz rent-a-guidepo angielsku? Następnie przejdź do www.rent-a-guide.com
Nie pokazuj mi tego listu ponownie

Popularne zajęcia i wycieczki po okolicy Portugalia

Miejsca docelowe i miejsca, w których można się zainteresować Portugalia

Zabytki w Portugalia

Najlepsze wycieczki, atrakcje i bilety na imprezy kulturalne w mieście Portugalia

Wskazówki dla podróżnych Portugalia

Portugalia

Portugalia, położona na południowo-zachodnim krańcu Europy, jest jednym z najstarszych krajów w Europie. Zapierające dech w piersiach góry, piękne doliny rzek i kilometry słonecznych plaż zapraszają w magiczną podróż w klimacie śródziemnomorskim.

Jedzenie w Portugalii jest zawsze przyjemnością, od świeżych ryb, które codziennie głośno promuje się na portugalskich rynkach, po delikatne owoce i kolorowe warzywa. Skosztuj portugalskich przysmaków zakończonych winem z jednego ze słynnych regionów winiarskich i pozwól, aby wieczór zakończył się w klubach, barach, przy muzyce na żywo lub w jednej z hip-hopowych dyskotek.

Wiele miast i wysp w Portugalii zaprasza podróżnych do zwiedzania całego kraju. Lizbona to tętniąca życiem stolica Portugalii, która ma do zaoferowania wiele atrakcji turystycznych. W pobliżu Cascais znajdują się fantastyczne plaże, w małym miasteczku Sintra znajdują się dziewicze lasy i bajkowe zamki, a na północy znajduje się Porto, miasto słynące z portowego wina i malowniczego regionu Douro W poszukiwaniu słońca i morza, piękne klify, złote plaże i liczne doskonałe pola golfowe czekają na Ciebie na wycieczce do Algarve

Po krótkim locie przez Portugalię dotrzesz do "pływającego ogrodu" Madery, magicznej wyspy z licznymi basenami skalnymi, niesamowicie piękną przyrodą i starożytnymi lasami. Na Maderze możesz dokonać wyboru: Wybierz pomiędzy klasycznym zwiedzeniem Funchal, które pozwala na indywidualne wejście i wyjście z miasta i odwiedzenie dokładnie tych miejsc, które Cię interesują i ekscytują. Można też przeżyć niezwykłą przygodę, odpocząć od zgiełku dnia codziennego i wybrać się na wycieczkę aktywizującą z lokalnym przewodnikiem, charakteryzującą się rozległymi spacerami, Ayurvedą i wycieczką statkiem na delfiny i wieloryby wyspy.

Wycieczka dla smakoszy po Lizbonie, zwiedzanie miasta dwupiętrowym autobusem przez Aveiro lub pływanie z delfinami na Azorach również mogą sprawić, że Państwa podróż będzie niezapomnianym przeżyciem. Zwiedzanie miast z przewodnikiem lub wycieczki rowerowe z miejscowymi, niemieckojęzycznymi przewodnikami zapewniają wyjątkowe spojrzenie na fakty historyczne, regionalne ciekawostki i szczególne cechy kraju.