Wolisz rent-a-guidepo angielsku? Następnie przejdź do www.rent-a-guide.com
Nie pokazuj mi tego listu ponownie

Dla dostawców

Których dostawców szukamy?

rent-a-guide.de jest platformą, na której klienci mogą organizować indywidualne wycieczki, Wycieczki i wycieczki z przewodnikiem, transfery, karty miejskie i bilety na interesujące miejsca zarezerwować bezpośrednio u dostawcy. Poszukujemy dostawców (agencji, przewodników miejskich, Przewodnicy, przychodzący, DMC itp.) wycieczek krajoznawczych, wycieczek, doświadczeń (jedzenie i picie, itp.), transferów jak również wszelkiego rodzaju bilety. Dostępność jest sprawdzana za pomocą następujących elementów Kalendarze są utrzymywane w twoim wewnętrznym obszarze backendu na rent-a-guide.de. Ponadto, połączenia poprzez systemy oprogramowania biletowego, jak również XML- lub XML- lub inne APIliczby całkowite możliwe. Mów do nas!

Aplikuj teraz!

Chcesz przedstawić swoje oferty na rent-a-guide.de? Następnie należy złożyć wniosek teraz. Następnie skontaktujemy się z Tobą i sprawdzimy, czy Twoje oferty pasują do naszej oferty i czy nadal mamy wymagania w miejscu przeznaczenia. Dzięki udanej aktywacji możesz bezpłatnie stworzyć swój profil i oferty.

Jeśli Twoje miasto/region/kraj nie pojawiło się jeszcze na rent-a-guide.de, nie drażnij się tym! Aktywujemy tylko te miejsca, które mają również dostawców. Więc masz szczęście w takich przypadkach i masz gwarancję, że będziesz pierwszy.

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania, które mogą się pojawić poniżej 0234 - 91 55 6 91 i guidesupport@ .derent-a-guidemore

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania dotyczące najczęściej zadawane pytania.


Zastosuj teraz »

Zalety

  • Zdobywasz nowych klientów i generujesz dodatkowe przychody
  • oszczędny model prowizji zamiast kosztów stałych
  • Kompleksowe, osobiste wsparcie ze strony naszego zespołu ds. startupów
  • Mniej pracy dzięki w pełni automatycznemu przetwarzaniu rezerwacji
  • Ty decydujesz o cenie, warunkach rezygnacji itp.
  • Skorzystaj z naszych udanych koncepcji marketingowych

To miło, że tak łatwo mogłam wziąć udział w moich wycieczkach - zwiedzamy Berlin od 10 lat. Nigdy wcześniej nie doświadczyłem tego, że można to zrobić bez trudności i pytań.

Georg Schäfer, wycieczki indywidualne, Berlin