Wolisz rent-a-guidepo angielsku? Następnie przejdź do www.rent-a-guide.com
Nie pokazuj mi tego listu ponownie
Zoptymalizowaliśmy naszą ofertę Naszym celem jest zaoferowanie Państwu tego, co najlepsze IMG Worlds of Adventure (światy przygód) w Abu Dhabitej dziedzinie, dlatego usunęliśmy produkt "Z Abu Dhabi: IMG Worlds of Adventure Ticket and Transfer " z naszej oferty. Poniższe najlepsze produkty będą pasować do Twojego wyszukiwania:

Z Abu Dhabi: IMG Worlds of Adventure Ticket and Transfer

Z Abu Dhabi: IMG Worlds of Adventure Ticket and Transfer

Z Abu Dhabi możesz cieszyć się komfortowym transferem do świata przygód IMG. Spędź dzień w największym na świecie krytym parku rozrywki.

Z Abu Dhabi możesz cieszyć się komfortowym transferem do świata przygód IMG. Spędź dzień w największym na świecie krytym parku rozrywki.

Krótko i zwięźle

Details

 • Język: Angielski
 • Uczestnicy: 2 - 500
 • Czas trwania: 10 Godzin
 • Natychmiastowe potwierdzenie
 • publiczne (inni uczestnicy)
 • mobilne potwierdzenie zaakceptowane
  Pokaż potwierdzenie rezerwacji lub voucher na telefonie komórkowym lub tablecie. Prawie zawsze można przedstawić potwierdzenie rezerwacji lub voucher w formie papierowej jako alternatywę. Dalsze informacje otrzymają Państwo w potwierdzeniu rezerwacji.

Sprawdź dostępność | Rezerwuj ofertę

Twoje doświadczenie

Główne punkty programu

 • Spędzić dzień w świecie przygód IMG
 • Poznaj szybkie przejażdżki kolejką górską
 • Ciesz się komfortowym transferem

Opis

Odwiedź IMG Worlds of Adventure, największy kryty park rozrywki na świecie. Przeżyj dzienną podróż pełną zabawy i akcji - idealną dla całej rodziny. Odkryj atrakcje urozmaiconego parku rozrywki, który obejmuje obszar 28 boisk do piłki nożnej. Z niecierpliwością czekamy na liczne atrakcje, które ożywią Twoje dziecięce marzenia. Komfortowy transfer z parku i z powrotem jest gwarantowany

Poznaj legendarnych superbohaterów, takich jak Thor, Iron Man i Hulk w rejonie Marvel i poznaj naturalnej wielkości dinozaury w Zaginionej Dolinie. Przygotuj się na ekscytujące przejażdżki na najnowocześniejszych roller coasterach, które przeniosą Twój puls na następny poziom. Na najmłodszych w tej okolicy czeka pięknie zaprojektowany plac zabaw z przygodą. Odkryj również strefę "Kreskówek". Zapraszamy na odosobnienia oraz liczne obiekty gastronomiczne i handlowe "IMG Boulevard"

Zwróć uwagę na

Informacje dodatkowe

Po dokonaniu rezerwacji otrzymasz osobne potwierdzenie z biletem. Proszę upewnić się przed wyjazdem, że posiadają Państwo potwierdzenie, w przeciwnym razie nie można udzielić wstępu
W przypadku rezerwacji długoterminowych, otrzymasz potwierdzenie na 4-5 dni przed zarezerwowanym terminem. W przypadku rezerwacji krótkoterminowych w ciągu 1-2 dni roboczych

Wliczone w cenę

 • - Transfer z i do hotelu
 • - bilet wstępu
 • - Dostęp do wszystkich czterech obszarów (Marvel, Loss Valley, Cartoon Network, IMG Boulevard)

Miejsce spotkań

Zostaniesz odebrany z hotelu w Abu Dhabi (odbiór jest możliwy z następujących miejsc w Abu Dhabi: Wyspa Sadiyat, Wyspy Yas, miasto Khalifa i centrum Abu Dhabi)

Warunki anulowania

Oferta ta nie może być bezpłatnie anulowana.

Opinie i doświadczenia

Co klienci rent-a-guidemówią o

Hervorragend"„ “

W oparciu o nadmiernie 13.600zweryfikowane ratingi od Trustpilot

Ocena
„bardzo dobry”
Ocena
„bardzo dobry”
Ocena
„bardzo dobry”
Więcej opinii
Za treść tej oferty odpowiada lokalny organizator. Jeśli masz uzasadnione podstawy, aby podejrzewać naruszenie praw autorskich, skontaktuj się z nami , aby uzyskać dane kontaktowe organizatora.

Właśnie dlatego rent-a-guide

Gwarancja najlepszej ceny
Ponad 1 milion biletów
Ponad 600.000 zadowolonych klientach
178,50 $ na osobę
„Brak ratingów”