Wolisz rent-a-guidepo angielsku? Następnie przejdź do www.rent-a-guide.com
Nie pokazuj mi tego listu ponownie

Budapeszt: Underground Panorama Tour and Entrance to Gellért Spa

Budapeszt: Underground Panorama Tour and Entrance to Gellért Spa

Poznaj fascynującą historię uzdrowiska Gellért Spa i odwiedź jego działalność "za kulisami". Następnie zrelaksować się w strefie wellness.

 • większa indywidualność: maksymalna 20liczba uczestników
42,50 $ na osobę
wniosek teraz

Poznaj fascynującą historię uzdrowiska Gellért Spa i odwiedź jego działalność "za kulisami". Następnie zrelaksować się w strefie wellness.

Krótko i zwięźle

Details

 • Język: Angielski
 • Uczestnicy: 1 - 20
 • Czas trwania: 8 Godzin
 • Natychmiastowe potwierdzenie
 • publiczne (inni uczestnicy)
 • mobilne potwierdzenie zaakceptowane
  Pokaż potwierdzenie rezerwacji lub voucher na telefonie komórkowym lub tablecie. Prawie zawsze można przedstawić potwierdzenie rezerwacji lub voucher w formie papierowej jako alternatywę. Dalsze informacje otrzymają Państwo w potwierdzeniu rezerwacji.

Sprawdź dostępność | Rezerwuj ofertę

Das gewählte Produkt hat derzeit keine festgelegte Verfügbarkeit. Sie haben jedoch die Möglichkeit eine Anfrage direkt an den Anbieter zu schicken.

Twoje doświadczenie

Główne punkty programu

 • Poznaj 2000 letnią historię budapesztańskich łaźni termalnych
 • Podziwiaj siłę natury w podziemnych tunelach uzdrowiska Gellért Spa
 • Ciesz się relaksującym popołudniem w łaźni parowej

Opis

Szukasz ekskluzywnych i wyjątkowych wrażeń w jednej z najbardziej znanych budapesztańskich łaźni?

Miasto to jest jedyną stolicą na świecie, w której tak wiele wody termalnej płynie pod powierzchnią. Jedną z najpopularniejszych łazienek, w których można skorzystać z tych wspaniałych udogodnień, jest Gellért, z jego bajecznym secesyjnym stylem i szeroką gamą udogodnień

Nawet jeśli prawdopodobnie słyszałeś o tym obiekcie, na pewno nie wiesz, co ta ogromna łazienka kryje się pod jego podłogami.

Profesjonalny lokalny przewodnik po kąpieli zapozna Państwa z tym doświadczeniem, opowiadając o 2000 letniej historii Gellért i zabierając "za kulisy" do miejsc, w których zazwyczaj nie wolno odwiedzać. Jeśli zejdziesz po kilku schodach, poznasz system wodociągowy i ogromne maszyny, które go obsługują

Wycieczka prowadzi do jednej z najstarszych budapeszteńskich fontann, głęboko pod wanną. To źródło wody nie jest już używane, ale nadal działa. Idź do centrum fontanny i podziwiaj dużą ilość ciepłej wody termalnej, która Cię otacza! Możesz nawet zanurzyć palec, jeśli chcesz

Po wejściu z najniższego punktu wycieczki, kolejnym celem będzie jeszcze bardziej cudowny, ukryty obszar kąpieliska. Bezpośrednio obok obecnej studni znajduje się tunel o długości setek metrów, który kiedyś służył do transportu wody między łaźniami miasta. Dziś tunel jest opuszczony i bardzo bogaty w naturalne formacje. Przygotuj się na wysoką wilgotność i silny zapach wody termalnej! Najbardziej zapierającą dech w piersiach częścią tuneli jest doświadczenie cudu natury w pięknej jaskini, która otwiera się bezpośrednio z tunelu. Możesz odkryć ten niezwykle rzadki widok i przekonać się, jak woda termalna kształtowała swoje zakrzywione kształty przez tysiące lat.

Ta 45-minutowa wycieczka to naprawdę wyjątkowa i niezapomniana podróż w świat niezbadany przez większość odwiedzających Budapeszt, odsłaniając zupełnie nową, niesamowitą stronę Spa Gellért z sekretami na każdym kroku.

Po tajemniczej wycieczce opartej na tej niesamowitej kąpieli, będziesz miał okazję cieszyć się swoim dniem w kąpieli Gellért, basenie zewnętrznym i łaźniach parowych.

Zwróć uwagę na

Informacje dodatkowe

Ceny dla dorosłych obowiązują wszystkich podróżnych.
Nie zalecane dla uczestników z problemami z sercem lub innymi poważnymi chorobami. Nie zaleca się stosowania u kobiet w ciąży.
Umiarkowana ilość chodzenia jest wymagana.
Ze względu na nierówną powierzchnię, trasa ta nie jest zalecana dla osób niepełnosprawnych ruchowo lub na wózkach inwalidzkich.
Weźmiesz udział w wycieczce z przewodnikiem od godz. 11.00 i będziesz mógł skorzystać z usług Gellért Spa.

Wliczone w cenę

 • - Wycieczka po Panoramie pod wanną
 • - Anglojęzyczny przewodnik
 • - Skip-the-Line Ticket (bilet "Skip-the-Line")
 • - Kabina prywatna
 • - przelewowy
 • - racje

Miejsce spotkań

Gellért Spa: Budapeszt, Kelenhegyi út 4, H-1118 W budynku hotelu Gellért na końcu mostu wolności w Budie.

Warunki anulowania

Ofertę tę można bezpłatnie anulować do jednego dnia przed rozpoczęciem.

Dostawca AGB

Dostawca AGB tego dostawcy

Opinie i doświadczenia

Co klienci rent-a-guidemówią o

Hervorragend"„ “

W oparciu o nadmiernie 13.600zweryfikowane ratingi od Trustpilot

Ocena
„bardzo dobry”
Ocena
„bardzo dobry”
Ocena
„bardzo dobry”
Więcej opinii
Za treść tej oferty odpowiada lokalny organizator. Jeśli masz uzasadnione podstawy, aby podejrzewać naruszenie praw autorskich, skontaktuj się z nami , aby uzyskać dane kontaktowe organizatora.

Właśnie dlatego rent-a-guide

Gwarancja najlepszej ceny
Ponad 1 milion biletów
Ponad 600.000 zadowolonych klientach
42,50 $ na osobę
„Brak ratingów”