Wolisz rent-a-guidepo angielsku? Następnie przejdź do www.rent-a-guide.com
Nie pokazuj mi tego listu ponownie

Nocna wycieczka rowerowa przez Zatokę Hawaną

Nocna wycieczka rowerowa przez Zatokę Hawaną

Udaj się w zapomnianą stronę Zatoki Hawana w ciemności na rowerze elektrycznym i dowiedz się ciekawych rzeczy o kubańskim życiu codziennym.

 • większa indywidualność: maksymalna 20liczba uczestników
74,50 $ na osobę
Sprawdź dostępność | książka

Udaj się w zapomnianą stronę Zatoki Hawana w ciemności na rowerze elektrycznym i dowiedz się ciekawych rzeczy o kubańskim życiu codziennym.

Krótko i zwięźle

Details

 • Języki: Angielski, Niemiecki, Hiszpański
 • Uczestnicy: 1 - 20
 • Czas trwania: 4 Godzin
 • Natychmiastowe potwierdzenie
 • publiczne (inni uczestnicy)
 • mobilne potwierdzenie zaakceptowane
  Pokaż potwierdzenie rezerwacji lub voucher na telefonie komórkowym lub tablecie. Prawie zawsze można przedstawić potwierdzenie rezerwacji lub voucher w formie papierowej jako alternatywę. Dalsze informacje otrzymają Państwo w potwierdzeniu rezerwacji.

Sprawdź dostępność | Rezerwuj ofertę

 
Lipiec 2020
 
Pon Wt Sr Czw Pt Sob Niedz
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
  Dostępne   Wybrane   na żądanie

Proszę wybrać dostępną datę w kalendarzu, aby rozpocząć rezerwację.

są sprawdzane....

Twoje doświadczenie

Główne punkty programu

 • Jazda rowerem z wygodnym E-Bike'em przez raczej nieznane obszary Hawany
 • Dowiedz się o historii tego miejsca od swojego przewodnika
 • Poznaj autentyczny kubański styl życia

Opis

Odkryj bardziej nieznane zakątki Hawany w cudownym nocnym otoczeniu.

Nasz przewodnik czeka na nas z rowerami elektronicznymi w miesiącach od kwietnia do września o godzinie 19:00 oraz w miesiącach od października do marca o godzinie 18:00 w parku Mariana Grajales. Nazwa pochodzi od imienia matki generała Antonio Maceo (1845-96), bohatera rewolucji. Po krótkim wprowadzeniu do rowerów, dostosowaniu do indywidualnych rozmiarów ciała, informacji o stanie kubańskich dróg, a następnie informacji o zasadach ruchu miejskiego na Kubie, zaczynamy od rowerów elektrycznych na naszej wycieczce odkrywczej w kierunku Bahia de La Habana

Środki transportu na Kubie zazwyczaj różnią się od tych, do których jesteś przyzwyczajony, co szybko zauważysz. Droga z naszymi rowerami elektrycznymi prowadzi nas o zmierzchu nad wodą po częściowo zapomnianej stronie pulsującej metropolii La Habana do centrum Santerii i dawnego handlu niewolnikami. Ta wschodnia część Bahia de La Habana zachowała większość swojego uroku oryginalności i jest rzadko odwiedzana przez turystów, ponieważ wielu z nich nie wie, jak dotrzeć do tej części Habany. Przygotuj się na przygodę na dość nietypowych trasach.

Trasa dostarczy Państwu wrażeń z autentycznego kubańskiego życia codziennego. Dowiesz się, jak w przeszłości metropolia chroniła się przed atakami z zewnątrz. Po drugiej stronie fascynującej metropolii La Habana zachowało się wiele z jej historii. Przystanki na niektórych z najbardziej znanych i mniej znanych atrakcji są oczywiście integralną częścią tej niezwykłej trasy. Widok na Hawanę z jej morzem świateł zafascynuje Cię. Miasto w innym stroju często nie wydaje się takie samo jak w ciągu dnia.

Zaczynamy w kierunku La Rampa i jedziemy wzdłuż dawnego Hiltonu, który wkrótce po rewolucji otrzymał nazwę Habana Libre, oraz hotelu Nacional, gdzie mafia była głównie w domu. Wzdłuż Malecon, który, jak wielu twierdzi, jest najpiękniejszą promenadą na świecie, kierujemy się na terminal promowy w La Habana. Tam bierzemy Lanchitę, jak Kubańczycy czule nazywają swoje promy portowe, z których prawie wyłącznie korzystają miejscowi. To zabierze nas na drugą stronę Bahia. Następnie odwiedzamy Iglesia de Nuestra Señora de Regla, jeśli jest jeszcze otwarta.

Wrażenia, które gromadzimy w drodze do El Cristo wokół Bahia, pozostaną niezapomniane. El Cristo czeka na nas, widok La Habany, który nie ma sobie równych. Mamy okazję zobaczyć Comandancia del Che z oryginalnymi meblami, które można zobaczyć tylko z zewnątrz o tej porze dnia. Następnie jedziemy do Fortaleza de San Carlos de la Cabaña i Castillo de los Tres Reyes del Morro. W Casablance jedziemy następnie Lanchą w kierunku La Habana.

Wróciwszy do metropolii będziemy mieli mały poczęstunek i trochę jedzenia na palec. Następnie krótki wypad przez metropolię, który pojawia się zupełnie inaczej w świetle księżyca, podąża drogą do naszego punktu wyjścia.

Zwróć uwagę na

Informacje dodatkowe

Stopień trudności: od łatwego do średniego

Odzież: buty tenisowe lub buty zamknięte, okulary księżycowe, ochrona księżycowa.

Zmiany w programie są możliwe w zależności od godzin otwarcia i dostępności.

Obowiązkowe zamieszczanie informacji: Płeć, w tym wskazanie, powinna mieć szczególne cechy lub ograniczenia fizyczne w odniesieniu do masy ciała/wielkości.

Nie ma minimalnego wieku, ale minimalny rozmiar 1,40m.

Dla bardzo młodych rowerzystów mamy przyczepę dla dzieci lub fotelik: Max. Masa ciała: 25 kg. Wisiorki są ograniczone ilościowo i zawsze na żądanie.

Chociaż Kuba ma ponad 300 słonecznych dni w roku, może być też ciężki kubański prysznic karaibski. Ponieważ ten deszcz ma raczej temperaturę deszczu, możemy kontynuować jazdę zgodnie z mottem "jazda na rowerze w deszczu" z lub bez Poncho lub robimy przerwę na picie.

Uczestnikom zalecamy wcześniejsze wykupienie ubezpieczenia podróżnego, wypadkowego, zdrowotnego i od odpowiedzialności cywilnej z tytułu podróży. Cubyke nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wyrządzone uczestnikom, które nie są w sposób oczywisty spowodowane przez Cubyke. Wszystkie koła są zawsze w doskonałym stanie technicznym.

Alternatywnie, dla grup zamkniętych można umówić się z nami na indywidualne miejsce spotkań

Wliczone w cenę

 • - Przewodnik turystyczny (angielski lub niemiecki i hiszpański, inne języki na życzenie)
 • - Rower elektryczny z kaskiem
 • - 1 butelka wody (500 ml)
 • - Pokarm dla paluszków (w tym 2 napoje / napoje bezalkoholowe)
 • - przeprawa promowa
 • - Wszystkie usługi, które nie zostały wyraźnie wymienione
 • - napiwki
 • - Napoje alkoholowe z wyjątkiem piwa z posiłkami

Miejsce spotkań

W parku Mariana Grajales, calle 23 / entre C y D, La Habana / Vedado.

Warunki anulowania

7 - 3 dni przed wyjazdem: 50%
2 - 1 dzień przed odlotem: 80%
Nie pojawienie się i odwołanie w tym samym dniu: 100%

Ofertę tę można bezpłatnie anulować do 7dni przed rozpoczęciem.

Opinie i doświadczenia

Co klienci rent-a-guidemówią o

Hervorragend"„ “

W oparciu o nadmiernie 13.600zweryfikowane ratingi od Trustpilot

Ocena
„bardzo dobry”
Ocena
„bardzo dobry”
Ocena
„bardzo dobry”
Więcej opinii
Za treść tej oferty odpowiada lokalny organizator. Jeśli masz uzasadnione podstawy, aby podejrzewać naruszenie praw autorskich, skontaktuj się z nami , aby uzyskać dane kontaktowe organizatora.

Właśnie dlatego rent-a-guide

Gwarancja najlepszej ceny
Ponad 1 milion biletów
Ponad 600.000 zadowolonych klientach
74,50 $ na osobę
„Brak ratingów”