Wolisz rent-a-guidepo angielsku? Następnie przejdź do www.rent-a-guide.com
Nie pokazuj mi tego listu ponownie
Zoptymalizowaliśmy naszą ofertę Naszym celem jest zaoferowanie Państwu tego, co najlepsze Wycieczki kulinarnew Puerto Vallartatej dziedzinie, dlatego usunęliśmy produkt "Secret Food Tour w Puerto Vallarta" z naszej oferty.

Secret Food Tour w Puerto Vallarta

Secret Food Tour w Puerto Vallarta

Ta wycieczka nie dotyczy tylko jedzenia, dowiesz się również, jak jedzenie i sztuka są połączone z sercami mieszkańców i gości z całego świata.

 • większa indywidualność: maksymalna 8liczba uczestników

Ta wycieczka nie dotyczy tylko jedzenia, dowiesz się również, jak jedzenie i sztuka są połączone z sercami mieszkańców i gości z całego świata.

Krótko i zwięźle

Details

 • Język: Angielski
 • Uczestnicy: 2 - 8
 • Czas trwania: 3 Godzin 30 Minuty
 • Natychmiastowe potwierdzenie
 • publiczne (inni uczestnicy)
 • mobilne potwierdzenie zaakceptowane
  Pokaż potwierdzenie rezerwacji lub voucher na telefonie komórkowym lub tablecie. Prawie zawsze można przedstawić potwierdzenie rezerwacji lub voucher w formie papierowej jako alternatywę. Dalsze informacje otrzymają Państwo w potwierdzeniu rezerwacji.

Sprawdź dostępność | Rezerwuj ofertę

Twoje doświadczenie

Główne punkty programu

 • Zapraszamy na kulinarną wycieczkę po mieście Puerto Vallarta
 • Dowiedz się od zapalonego przewodnika, co sprawia, że miasto jest tak wyjątkowe
 • Uzyskać unikalny wgląd w lokalną żywność, kulturę i historię

Opis

Poznaj kulinarną stronę Puerto Vallarty i dowiedz się, czym jest miasto i jego mieszkańcy.

Puerto Vallarta to piękne meksykańskie miasto otoczone szmaragdowo zielonymi górami Sierra Madre i szafirowo-niebieskim Pacyfikiem. Puerto Vallarta, jako ważne miejsce dla handlu międzynarodowego, zawsze była miejscem mile widzianym przez odwiedzających. Z idyllicznymi plażami, górskimi widokami i żyzną ziemią jest to raj. A kiedy dołączysz do naszej Puerto Vallarta Secret Food Tour, dowiesz się dlaczego.

Ty i Twoja grupa wyruszacie w trzygodzinną podróż z luksusowych kurortów do historycznych brukowanych uliczek, aby zwiedzić stare miasto Vallarta.

W autentycznych restauracjach meksykańskich skosztujesz wyśmienitych dań kuchni meksykańskiej i skosztujesz dań z południowych, centralnych i północnych regionów Meksyku. I oczywiście, tak jak w przypadku wszystkich naszych wycieczek, jest tam nasze tajne danie, które ujawnimy tylko w trakcie Twojej wycieczki.

Zwróć uwagę na

Wliczone w cenę

 • - Kulinarne zwiedzanie miasta z jedzeniem i piciem
 • - transport

Miejsce spotkań

Przewodnik spotkacie o godzinie 10 rano w centrum miasta przy znaku PuertoVallarta, który znajduje się na promenadzie obok rzeźby konia morskiego. Kiedy pada deszcz spotykasz się po drugiej stronie ulicy w starym ratuszu. Przewodnik będzie miał pomarańczowy parasol, dzięki czemu będzie łatwy do rozpoznania.

Warunki anulowania

Oferta ta nie może być bezpłatnie anulowana.

Opinie i doświadczenia

Co klienci rent-a-guidemówią o

Hervorragend"„ “

W oparciu o nadmiernie 13.600zweryfikowane ratingi od Trustpilot

Ocena
„bardzo dobry”
Ocena
„bardzo dobry”
Ocena
„bardzo dobry”
Więcej opinii
Za treść tej oferty odpowiada lokalny organizator. Jeśli masz uzasadnione podstawy, aby podejrzewać naruszenie praw autorskich, skontaktuj się z nami , aby uzyskać dane kontaktowe organizatora.

Właśnie dlatego rent-a-guide

Gwarancja najlepszej ceny
Ponad 1 milion biletów
Ponad 600.000 zadowolonych klientach
61,50 $ na osobę
„Brak ratingów”