Wolisz rent-a-guidepo angielsku? Następnie przejdź do www.rent-a-guide.com
Nie pokazuj mi tego listu ponownie

Transfer Port lotniczy w Dublinie

Transfer Port lotniczy w Dublinie

Zarezerwuj swój przelew online z wyprzedzeniem. Możesz wybierać pomiędzy różnymi rodzajami przelewów w zależności od dostępności i lokalizacji. Oferujemy transfer wahadłowy, prywatną taksówkę, limuzynę, minibus, loty autobusem lub helikopterem.

Zarezerwuj swój przelew online z wyprzedzeniem. Możesz wybierać pomiędzy różnymi rodzajami przelewów w zależności od dostępności i lokalizacji. Oferujemy transfer wahadłowy, prywatną taksówkę, limuzynę, minibus, loty autobusem lub helikopterem.

Krótko i zwięźle

Details

  • Uczestnicy: 1 - 100
  • Natychmiastowe potwierdzenie
  • publiczne (inni uczestnicy)
  • mobilne potwierdzenie nie jest akceptowane
    Proszę wydrukować potwierdzenie/voucher i pokazać je w miejscu spotkania.

Sprawdź dostępność | Rezerwuj ofertę

Oferta ta jest dostępna codziennie.

Kliknij tutaj, aby dokonać rezerwacji

Twoje doświadczenie

Opis

Aby rozpocząć urlop bez stresu i stresu bez czasochłonnego poszukiwania odpowiednich środków transportu na miejscu, zalecamy zarezerwowanie transferu online z wyprzedzeniem. Oferujemy transfery z lotnisk, portów wycieczkowych, hoteli i innych punktów centralnych, zarówno tam, jak i z powrotem

W zależności od celu podróży, możesz wybierać pomiędzy różnymi rodzajami przelewów. Od taniego autobusu wahadłowego do prywatnego transportu samochodowego, minibusa, autobusów dla dużych grup do taksówek wodnych (Wenecja) lub transferu helikopterem, istnieje odpowiedni środek transportu dla każdego gustu.

Unikać długich kolejek na postojach taksówek, nieprzyjemnych "niespodzianek" podczas fakturowania lub żmudnego planowania, na przykład podczas podróży z grupą lub jako rodzina, z rezerwacją online na miejscu.

Przy okazji, oferujemy również transfery dla osób na wózkach inwalidzkich

Chętnie zorganizujemy również inne transfery zgodnie z Państwa życzeniem. Porozmawiaj z nami pod numerem telefonu 0234 - 91 55 6 31 lub pocztą do kundenservice@rent-a-guide.de

Zwróć uwagę na

Miejsce spotkań

Dokładne miejsce spotkania znajdziesz w potwierdzeniu rezerwacji.

Warunki anulowania

Ofertę tę można bezpłatnie anulować do 14dni przed rozpoczęciem.

Opinie i doświadczenia

Wszystkie opinie klientów

1 Ocena klienta 1,0 5 gwiazdek
Ocena

Żałosne - ani przy przylocie na lotnisko, ani przy odbiorze z hotelu kierowca pojawił się w uzgodnionym czasie, a potem trzeba było zadzwonić, aby uzyskać złe informacje !

Więcej opinii
100 % rzeczywistych recenzji

Nasz system oceny - sprawdzone bezpieczeństwo

Nie lubimy fałszywych opinii klientów. Dlatego tylko rent-a-guide-klienci mogą ocenić program, który zarezerwowałeś i ukończyłeś. Odbywa się to poprzez wysłanie naszym klientom wiadomości e-mail po zakończeniu podróży, aby mogli ocenić zarezerwowany produkt. W ten sposób klient może uzyskać autentyczny obraz oferty.

Co to ma znaczyć?

Co klienci rent-a-guidemówią o

Hervorragend"„ “

W oparciu o nadmiernie 13.600zweryfikowane ratingi od Trustpilot

Ocena
„bardzo dobry”
Ocena
„bardzo dobry”
Ocena
„bardzo dobry”
Więcej opinii
Za treść tej oferty odpowiada lokalny organizator. Jeśli masz uzasadnione podstawy, aby podejrzewać naruszenie praw autorskich, skontaktuj się z nami , aby uzyskać dane kontaktowe organizatora.

Właśnie dlatego rent-a-guide

Gwarancja najlepszej ceny
Ponad 1 milion biletów
Ponad 600.000 zadowolonych klientach
92 $ na osobę
1,0